Йо Сой Американо

Йо Сой Американо
22 жовтня 2022 року

Друзі, Мі Амігос, Мі Компадрес, Мес Еміс та всі інші, про які не говорили. Ми, тут, в Америці, перебуваємо в найбільш ключовій точці нашої історії, коли ми нестримно чи повертаємось назад до контролю над раб-майстром над усіма народами тут. Так, наша сама свобода і демократія раптом були поставлені перед моїми очима з найбільш кришталево чіткою ясністю, яку я коли-небудь досягав. Багато хто демонструє гнів, як ніколи, в літаках і просто скрізь. Я бачу, де ми зараз. І я маю привітати всіх, бо Америка знаходиться на небезпечному перехресті, розірваному тими, хто діє так, ніби володіє упирами, які представляють лише небагатьох. І більшість народів все ще залишаються мовчазними, але ті, хто має голоси, не представляють Америку, яку я так гордо служив в армії США. Їх мовчання лише допомагає Великій Нещасті, що відбувається зараз.

Я вибираю вільно визнати наші численні нерівності – проти жінок та відсталих та хворих у розумі та всього цього. Ми аналізуємо речі за будь-якими необхідними засобами. Наші численні забобони – Колір шкіри, калік або інвалідів, Шлях люди говорять чи діють як ознака соціальних класифікацій. Ми – одна величезна упереджена нація. Наші багато сильних моментів. І наші численні слабкості. Ми вибираємо Свободу, коли її запитують, а потім, коли її не запитують, ми підбираємо всі речі, наші стільникові телефони, ноутбуки, ігрові консолі, радіоприймачі та телевізори. Так, ми робимо, коли не запитуємо. Більшість хоче, щоб Америка стояла гордо і зберігала хороші речі. Наші бажання та потреби не на відміну від більшості країн світу. Тим не менш, Америка занурилася в Нову ненависть, неприязнь чи недооцінену вдячність для тих, хто перетинає наші Південні кордони. Фактична серйозність залежить від того, з ким ви спілкуєтесь і з якого регіону зараз. Ми ним володіємо. Нова ненависть, як я коли-небудь бачив, зараз стає очевидною у моїх колег Техасу. І в американців. Ще одна Нова ненависть, дуже схожа на ту, що була з 40-х та 1950-х років, зараз очевидна для росіян. І Новий ненависть проти всіх на Близькому Сході, як той, що з 1850-х років пливе на вітрах піску аж до 🇺🇸 тут. Що було рушами, зараз милі високі піщані дюни, які ніхто не здатний побачити. А американці Нові Анже викликали таке величезне обурення, що мільйони тепер озброїлися зубами за останні шість років. На відміну від усього, що бачили раніше. І все-таки ми, американці, говоримо в загальних рисах. Ви могли прочитати сто книг і досі нас ніколи не зрозумієте. Коли багато хто говорить, вони ненавидять чорного, єврея чи кого-небудь, вони насправді мають на увазі, що вони ненавидять усіх. Справжнє узагальнення.

Кожен тут і скрізь схильний модувати себе за іншими. Одні – хороші моделі, а інші – міномети, які ніколи не змішаться з людиною. Не справжня людина. А деяким важко читати книги чи журнали чи газети. Деякі лише заглядають на сторінки, щоб побачити фотографії. Одні фантазують, а інші ноги глибоко замикаються в цементі своїх батьків. Але все, здається, нагадує про минулі та майбутні речі. І ті, що замикаються на Зоряних війнах чи інших вигаданих реаліях.

Зараз бачення майбутнього не виглядають твердо, як це було в 70-х, на відміну від 60-х. Нова хвиля засобів масової інформації настільки швидко змінила ландшафт, що багато хто йде у власній втраті. Як корабель, який ніколи не досягає жодного берега. Просто там. Багато американців у своєму розумі та статусі просто там. Деякі перебувають у своїх думках навіть на перехрестях на вулицях. Просто сидячи там, поки хтось не попросить їх піти. Сьогодні вірність – це гірке солодке слово, яке мало означає. У 60-ті роки вони говорили про прихід Революції, і, можливо, це нарешті тут нахиляється в значенні так само, як і колись. Занадто багато застрягають у незручних побічних змінах речей і втрачають слід у своєму життєвому шляху. Просуваючись на дюйм вперед лише для того, щоб зрозуміти, що вони впали повним вимірюваним кроком назад. Наші проблеми зводяться на наші спини через важкість засобів масової інформації, рейтинги яких завжди мерехтять. І хто контролює те, що сьогодні кидається виклик більше, ніж будь-коли раніше. Ніщо, не місце чи людина, не підлягає миттєвому контролю, використовуючи одне слово або фразу для нападу. Часом багато хто не впевнений, хто хто такий. Тут і інше дослідження цитуються як чізкейк. Так, правильно чи неправильно зараз здається далекою ідеєю. Абсолютно гірше, що може зробити людина, досі не прийнято, як це було з 40-х років. І ось ми. Застряг і перегляд 1840-х років. Ті, хто з 40-х років, – це ті, хто володіє найбільшою кількістю влади, але навіть це можна перенести у небуття. Ви повинні вивчити нашу мову, ми не вивчимо вашу. Це ми такі.

А тих, хто хоче стати американцями, зараз перетасовують і перестановляють на задній план кожного рядка, де правдиві відповіді не даються, тому що ніхто не хоче, щоб ОБЛІКОВОСТІ поверталася до них як до його засновник. Правдоподібна заперечуваність розгулюється і маскується. Американці швидко зневажали титулів та установ як Новий шлях, коли інформація доходить до кожного з нас і до нашого маленького, жалюгідного оточення. Юристи, лікарі, судді, поліція вже не поважають Титів. І це може бути тому, що американці передають інформацію один одному своїми мобільними телефонами, а більшість американців криво шиюють від щоденного каналізації всієї енергії розуму на цьому крихітному екрані.

Огидно чи любляче чи одне з чисто ненависних у вас може бути для 🇺🇸, і всі американці можуть не бути правдивим образом. У вас теж можуть бути зовнішні впливи, які також крутять ваш розум. За короткий час у нашій свідомості може бути поставлена одна нова корумпована ідея, і ви ніколи не будете для неї кращою чи мудрішою, чому змінилося ваше ставлення. Примусове посилення. Це перевага Нової хвилі А.І. usages дає величезні корпорації без вашого дозволу або якщо ви взагалі дбаєте.

А фінансово американці не такі бідні, як багато хто з них. Багато хто ходить до банків харчування не тому, що їм потрібно, а тому, що можуть. Одні вживають цю їжу, а інші навіть продають її іншим. Вони можуть допомогти багатьма способами, але просто вирішили не робити. Вартість будинків та орендна плата просунулися вгору, поки не було досягнуто стелі, і ми зараз в ній. Можливо, ще 30 років до того, як самі права на фіскальні потрясіння або взагалі взагалі коли-небудь. Ніхто або група інвесторів вже не знає фондовий ринок. Це новий спосіб швидких змін, що вносяться щодня тими, хто не розуміє, що найкраще купувати та утримувати, щоб отримати найбільше. Просто “ Клацніть ”, щоб продати чи придбати на наших крихітних екранах, що сидять на долоні наших рук, як цвіркуни на гарячому бляшаному даху. Ці крихітні екрани мали найбільший вплив на американське життя, ніж більшість всього за останні 150 років.

Але врешті-решт, ти робиш тебе, і я зроблю мене.

А для Супер ненависників, які вірять, що ви ненавидите нас, як ніхто інший,
чистий ненависний, який ви можете мати для 🇺🇸 Не вживайте так. Тут, в Америці, нам достатньо ненависного плавати навколо того, що ваш буде сміятися. Це буде. У нас є HATRED!
Але врешті-решт, ти робиш тебе, і я зроблю мене.